• Detail firmy

Tomáš Kačírek

Základní popis

Společnost zajistí kompletní pc servis od odstranění softwarových závad, až po kompletní vyčištění a vysátí pc. Smontujeme a demontujeme cokoliv.

Adresa

U vinohradské nemocnice 2256/4
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74887441
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- kompletní pc servis od odstranění softwarových závad, až po kompletní vyčištění a vysátí pc. Možnost sestavit počítač na míru, vysátí pc. Smontuje a demontuje cokoliv. Montáže doplňků, malování prostorů, drobné opravárenské práce. Přestěhování.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 601 356 853
E-mail: podpora@fullservis.eu
E-mail: info@fullservis.eu
WWW: fullservis.eu

Kontaktní osoba

Tomáš Kačírek - Majitel

Mobil: +420 601 356 853
E-mail: kacirek@fullservis.eu
Další firmy v oboru

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

SIN spol. s r.o.

Specializujeme se na inženýrskou, projektovou i realizační činnost v investiční výstavbě včetně činnosti BOZP. Nabízíme služby inženýringu a projektování ve stavebnictví, provádění staveb a také investiční činnosti ve stavebnictví. Realizujeme kompletní stavby na klíč.