• Detail firmy

Tomáš Jíra

Základní popis

Kamnář Tomáš Jíra se zabývá navrhováním, dimenzováním a realizací kamen, krbů, sporáků a pecí.

Adresa

Hrusice 197
251 66 Hrusice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70081492
DIČ:  CZ7611050205
Rok založení:  2000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kamnářství

- výroba a stavba krby, kamna, sporáky a zahradní sezení.

Kontaktní údaje

E-mail: tomasjira@centrum.cz
WWW: www.tomasjira.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Jíra - Majitel

Mobil: +420 777 333 461

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PROFITALL spol. s r.o.

Hlavním těžištěm naší činnosti je výroba a montáž zařízení pro energetiku. Provádíme rekonstrukce zařízení pro stavebnictví a zabýváme se také strojírenskou výrobou a výrobou ocelových konstrukcí. Jsme výrobci a prodejci elegantních krbových kamen a krbových vložek.

BOHUMÍR ZELENKA

Nabízíme prodej a montáž vzduchotechniky a klimatizací pro bytové i nebytové prostory. Provádíme montáž chladicích zařízení, potrubních rozvodů, klimatizačních jednotek, otopných těles, tepelné a hlukové izolace a mnoho dalšího. Dodáváme bazénové jednotky, vzduchotechniku na míru, vzduchotechnické elementy. Realizujeme revize klimatizačních zařízení.

Vladimír Polcar

Naše Kuchyňské a interiérové studio dodává kuchyně a nábytek na míru. Zajistíme komplexní služby, od 3D návrhu, přes dodávku, až po montáž kuchyně či nábytku. Součástí poskytovaných služeb je také zaškolení obsluhy kuchyně a montáž spotřebičů. Zabýváme se rovněž prodejem krbových kamen, litinových kotlů a sporáků. Jsme autorizovaným prodejcem zn. INFINI, TEKA, KUPPERSBUSCH, PLAMEN, INTERNATIONAL.