• Detail firmy

Tomáš Jehlička

Základní popis

Převratný systém pro přeměnu postavy! Naším cílem je změnit postavu co největšímu počtu lidí, zvýšit informovanost o zdravém životním stylu, stravování, posilování a cvičení a stát nejdostupnějším zdrojem kvalitních informací pro širokou veřejnost

Adresa

Výletní 356/22
142 00 Praha 4 - Písnice

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74705695

Výrobky, činnosti

Převratný systém pro přeměnu postavy!

Naším cílem je změnit postavu co největšímu počtu lidí, zvýšit informovanost o zdravém životním stylu, stravování, posilování a cvičení atd.

Kontaktní údaje

E-mail: info@trener-online.cz
WWW: www.trener-online.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Jehlička - Majitel

Mobil: 723 640 000
E-mail: info@trener-online.cz
Další firmy v oboru

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.