• Detail firmy

Tomáš Iliev

Základní popis

Působíme po celé ČR a v Německu. Jsme firma Ploty-brány Tomáš Levně, rychle a s vysokou kvalitou provádíme montáž plotů, branek a průmyslového oplocení.

Adresa

Nová 336
384 51 Volary

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87313367
DIČ:  CZ8607291737

Výrobky, činnosti

Ploty

Kontaktní údaje

E-mail: plotytomas@seznam.cz
WWW: www.plotybranytomas.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Iliev - Majitel

Telefon: 734 495 390
E-mail: plotytomas@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RF servis pro stavby s.r.o.

Zaměřujeme se na realizaci fasádního lešení včetně montáže a dopravy lešení. Nabízíme pronájem i montáž pojízdného lešení a schodišťových věží. V oblasti bednění montujeme nejlepší bednění typu LOGIK 50. Provádíme zemní práce, terénní úpravy v okolí rodinných domů a komerčních objektů, zámkovou dlažbu, odvoz suti a odpadů, kompletní přípravy podloží pod zámkové dlažby, asfalty, betony, gabiony.

Jiří Havlík

Činnost firmy je zaměřena na zakázkové zámečnictví a kovovýrobu. Vyrábíme vrata, brány, ploty, schodiště, zábradlí a mnoho dalšího. Pracujeme s ocelovým plechem a nerezovým materiálem.

Blahoušek stavební s.r.o.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Postavíme dům dle Vašich přání a představ, obložíme koupelnu či kuchyň, položíme dlažbu, opravíme fasády, provedeme sádrokartonové práce a mnoho dalších. Na veškeré práce používáme pouze nejkvalitnější dostupný materiál a děláme vše pro spokojenost zákazníka.