• Detail firmy

Tomáš Hulicius

Základní popis

distribuce, prodej - náhradní díly na osobní i nákladní vozy DELPHI, SIEMENS, DENSO, STANADYNE Špecialne nahradne diely - vstrekovače ...!!!!!!!

Adresa

Dřevčice 202
250 01 Dřevčice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71052496
  • Služby

Výrobky, činnosti

Špecialne nahradné diely.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 773 309
E-mail: tomas.hulda@seznam.cz
WWW: www.autohulda.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Hulicius - Majitel

Telefon: +420 725 773 309

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

O.K. Trans Praha spol. s r.o.

Realizujeme mezinárodní a vnitrostátní přepravní služby i logistický a spediční servis. Zajišťujeme mezinárodní přepravu zboží v rámci celé Evropy a zemí mimo EU. Zabezpečujeme služby logistiky na míru včetně uskladňování zboží, vedení skladové evidence a distribuce zboží až k odběrateli. Poskytujeme pronájem skladovacích prostor o velikosti 10 000 m2. Nabízíme řešení celní deklarace.

SAVEA spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou vnitřního a vnějšího obložení, kompletními karosériemi pro kolejová vozidla, autobusy či užitková vozidla. Vyrábíme sklem - vyztužené plasty - laminátů a zajišťujeme kovovýrobu.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.