• Detail firmy

Tomáš Horníček

Základní popis

Kontejnerová Autodoprava Horníček, odvoz a dovoz do 5 tun, (písky, štěrky ,beton, suť, komunální odpad). Pronájem a přistavení kontejnerů.

Adresa

Vítězství 1167
696 03 Dubňany

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87602563
DIČ:  CZ8804244240

Výrobky, činnosti

Nákladní Autodoprava

Kontejnerová Autodoprava Horníček -- odvoz a dovoz do 5t (písky,šterky ,beton,sut,komunální odpad ) Pronájem a přistavení kontejnerů 773 099 872

Kontaktní osoba

Tomáš Horníček - Majitel

Mobil: +420 773 099 872
E-mail: hornicek.tomm@email.cz
Další firmy v oboru

SEBUS s.r.o.

Zabýváme se autobusovou dopravou a nákladní kamionovou dopravou. Zajišťujeme přepravu osob po celé ČR i Evropě a pravidelnou linkovou dopravu v Jihomoravském kraji. Disponujeme moderním autobusovým vozovým parkem. Kamionová doprava je zajišťována tahači Scania. Fotografie autobusů a nákladních vozů naleznete na našich webových stránkách.

Ing. Roman Mendlík

Naše rodinná firma již od roku 1989 poskytuje komplexní služby v oblasti dopravy, logistiky a spedice. Specializujeme se na nákladní autodopravu s hmotností nákladů do 30 tun. V posledních letech se zaměřujeme především na přepravu nadrozměrných nákladů, a to po celé Evropě. Dále zajišťujeme přepravu osob, jak vnitrostátní, tak i mezinárodní. Díky letitým zkušenostem garantujeme 100% spokojenost.

EKOTERMEX a.s.

Specializujeme se na kompletní služby v oblasti spalování a likvidace odpadů. Disponujeme moderními spalovacími jednotkami pro spalování tekutých i tuhých odpadů. Rovněž u nás naleznete i zařízení pro odvod spalin do atmosféry. Zabezpečujeme odstraňování průmyslových odpadů, spalování průmyslových odpadů, likvidaci nebezpečného odpadu, ekologickou likvidaci skládek či likvidaci autovraků.