• Detail firmy

Tomáš Hlad

Základní popis

Profesionální tvorba webových stránek, organizace firemních večírků od A do Z, natáčení a střih videa, fotografování a úprava fotek, promotion akce, PR a marketing.

Adresa

Peškova 960/2
152 00 Praha 5 - Hlubočepy

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88312500

Výrobky, činnosti

Tvorba webových stránek

Zajistíme vytvoření originálního webu přesně na míru klienta. Jsme o 40-75% levnější jak konkurence. Cena za základní web se pohybuje již od 3500kč.

Kontaktní údaje

E-mail: hlad@exxo.cz
WWW: www.exxo.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Hlad - Majitel

Mobil: +420 776 207 147
E-mail: hlad@exxo.cz
Další firmy v oboru

Sweet Life s.r.o.

Nabízíme kvalitní a čerstvé pekárenské a cukrářské výrobky. Zajišťujeme výrobu dortů, zákusků, mini dezertů a dalších výrobků dle Vašich přání a požadavků. Dodáváme také dorty pro restaurace a kavárny. Poskytujeme cateringové služby. Dle vašeho přání zrealizujeme výrobu svatebních, narozeninových nebo firemních dortů na zakázku.

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

Chadbalon - let balonem

Specializujeme se na lety horkovzdušným balónem. Nabízíme vyhlídkové lety pro jednotlivce, páry nebo skupiny až o 8 osobách. Vyhlídkové lety zajišťujeme horkovzdušnými balóny Chad a Kašpárek po téměř celém území České republiky.