• Detail firmy

Tomáš Hill

Základní popis

Společnost nabízí truhlářské výrobky jak z masivu tak i lamino desek. Provádí pokládku plovoucích podlah, montáž nábytku a obložení stěn, stropů, atd.

Adresa

Bělá 152
747 23 Bělá

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87307057
Rok založení:  2010
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby a produkty

- pergoly zahradní domky a stání pro automobily, kuchyňské linky, postele, skříně a další nábytek z masivu. Vyrábí balkony, schodiště, vchodové dveře a krbové římsy z přírodních materiálů.

Kontaktní osoba

Tomáš Hill - Majitel

Další firmy v oboru

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.