• Detail firmy

Tomáš Heřman

Základní popis

Specializuje se na klempířské, pokrývačské a (tesařské) práce. Přijede, zaměří, poradí, doporučí materiály dle technických možností střechy a vyhotoví rozpočet. Nabízí kompletní servis prací.

Adresa

Volšovská 1099
342 01 Sušice II

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68775032
DIČ:  CZ7703051994
Rok založení:  1998
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- montáž veškerých tipů střešních krytin, kompletní rekonstrukce střešních plášťů, klempířské práce z mědi, titanzinku, pozinku a hliníku, hromosvod.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 709 970
E-mail: klempirstvi.t.h@seznam.cz
E-mail: tomher@seznam.cz
WWW: www.klepirstvi-pokryvacstvi-herman.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Heřman - Majitel

Další firmy v oboru

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.

Jaroslav Hýbl

Zajišťujeme tesařské a pokrývačské práce. Vyrábíme na zakázku altány, pergoly, zahradní domky, stání pro auta apod. Dále realizujeme střechy a opravy střech. Působíme ve Kdyni a okolí.