• Detail firmy

Tomáš Hebr

Základní popis

Prodáváme kovové garnýže a záclonové tyče levně přímo od výrobce. Garnýže jsou k dostání v několika barvách a s velkým výběrem koncovek. Materiál garnýží je ušlechtilá ocel.

Adresa

Dobříkov 84
566 01 Vysoké Mýto

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70875731

Výrobky, činnosti

Prodáváme kovové garnýže a záclonové tyče

Prodáváme levně přímo od výrobce. Garnýže jsou k dostání v několika barvách a s velkým výběrem koncovek. Materiál garnýží je ušlechtilá ocel.

Kontaktní údaje

E-mail: info@hebrshop.cz
WWW: www.hebrshop.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Hebr - Majitel

Telefon: +420 775 101 466
E-mail: info@hebrshop.cz
Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

NÁBYTEK U LETKY

Prodejna s nábytkem v Pardubicích. Nabízíme nábytek pro každého - sedací soupravy, stěny, konferenční stolky, televizní stolky, dvoulůžka, válendy, pohovky, matrace, ložnice, komody, počítačové stoly, linky, židle aj. Vítáme zákazníky nejenom z Pardubic, Hradce Králové a východních Čech.

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!