• Detail firmy

Tomáš HAVRÁNEK

Základní popis

Návrhy a realizace interiérů, obchodů, restaurací, kanceláří. Umělecká výroba keramiky, kovářských výrobků, svítidel a všemožných doplňků.

Adresa

Eliášova 602/34
160 00 Praha 6 - Bubeneč

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15095193
Rok založení:  1993
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- umělecká výroba dřevěné sochy, artefakty, keramické sochy, užitné předměty mísy, vázy, lampy.

Kontaktní osoba

Tomáš Havránek - Majitel

Telefon: +420 737 573 556
Další firmy v oboru

FIRMA GRUPA KŁOSOWSKI

GROUP COMPANY Kłosowski která vznikla fúzí dvou společností Antonio & Stanley Kłosowski - výrobce ocelových konstrukcí, která je ve vlastnictví Anthony Meier byla založena v roce 1989 a společnost Meier - výrobce hliníkových oken a dveří ve vlastnictví Krystian Kłosowski, Renata Kłosowska byla založena v roce 1999.

ZÁMEČNICKÉ A KOVÁŘSKÉ PRÁCE - Josef Hildebrand

Zámečnickou výrobou a uměleckým kovářstvím se zabýváme již 30 let. Náš výrobní program zahrnuje vrata, ploty, brány, mříže, zábradlí, vitríny, regály, kovové konstrukce, kovové dobové repliky, kované postele, rekvizity, vývěsní štíty a mnoho dalšího. Vyrábíme ze železa, nerezu, mosazi a mědi. Naší druhou činností jsou opravy a servis čtyřkolek, skútrů a motorek. Čtyřkolky rovněž prodáváme.

Firma Wierzbicki

Všechny výrobky jsou vyráběny sami. Jediným materiálem, ve které jsou dodávány z vnějšku jsou meziprodukty pro výrobu PVC desky a různé několik mlýnů v závislosti na potřebách a typu výrobní linky. Jsme snižují výrobní náklady. Takže jsme konkurenceschopné ceny.