• Detail firmy

Tomáš Havel

Základní popis

Nabízíme levné tablety - dovážíme přístroje, které jsou schopny splnit požadavky odpovídající nejnovějším trendům v oblasti multimediálních zařízení.

Adresa

Bílkov 40
380 01 Bílkov

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01024850

Výrobky, činnosti

Tablety a příslušenství.

Kontaktní údaje

E-mail: katalogy@chcilevnytablet.cz
WWW: www.chcilevnytablet.cz/

Kontaktní osoba

Tomáš Havel - Majitel

Mobil: +420 724 009 655
E-mail: katalogy@chcilevnytablet.cz
Další firmy v oboru

SuperLevnaPC

Zajišťujeme prodej nové, repasované a předváděcí výpočetní techniky. Dodáváme levné notebooky, stolní počítače, počítačové sestavy, LCD monitory, komponenty, tiskárny a různé příslušenství. Jsme přímí dovozci tohoto zboží do České republiky a díky tomu můžeme nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. Nabízíme převážně značkové zboží od výrobců Dell, HP, Lenovo. Provádíme opravy a servis PC a notebooků.

MH PC Servis s.r.o.

Věnujeme se servisu výpočetní, správě PC sítí a tvorbě webových stránek. Nabízíme kompletní zajištění pozáručních i záručních servisů PC, notebooků, mobilních telefonů, konfiguraci WiFi sítí, routerů, modemů a instalace OS Dále kompletní zajištění PC sítí- konfigurace serverů, tiskáren, PC stanic, kamerových systémů a vzdálenou podporu. Mimo jiné poskytujeme také hostingové služby.

Michal Szabó

Zabýváme se dodávkou kamerových, monitorovací, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme montáž a instalaci PC na zakázku, provádíme realizaci sítí LAN a WIFI. Zajišťujeme pískování a leptání skla.