• Detail firmy

Tomáš HARTL - THagency

Základní popis

Externí vedení účetnictví, vedení daňové evidence, mzdy, personalistika, veškerá daňová přiznání, zastupování na úřadech, administrativa, právní administrativa Možnost zpracování účetnictví i ve firmě klienta. Soukromá výuka angličtiny.

Adresa

Dvořákova 15
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61621579
DIČ:  CZ7406265350
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví, vedení daňové evidence, mzdy

Účetní služby provádíme hlavně v Olomouckém kraji - Olomouc, Přerov, Uničov, Litovel, Šternberk a okolí.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 422 556
E-mail: thagency@seznam.cz
E-mail: hartl.tom@seznam.cz
ICQ: 620-215-244
Skype: th2606

Kontaktní osoba

Tomáš Hartl - Majitel

Další firmy v oboru

AUDIT - EFEKT s.r.o.

Již od roku 1998 se naše společnost věnuje poskytování služeb v oblasti účetnictví. Vedeme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, mzdovou a personální agendu, zastupujeme klienty na příslušných úřadech a institucích, zajišťujeme revize a rekonstrukce účetnictví, zpracováváme statistické výkazy apod. Součástí našich služeb je účetní, daňové a ekonomické poradenství.

Wanmos s.r.o.

Komplexní servis v oblasti účetnictví. Nabízíme: vedení účetnictví, daňovou evidenci, personální a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, rekonstrukci účetnictví, zpracování žádostí o dotace a granty a další služby, které s touto činností souvisí. Rovněž zastupujeme klienty na Finančních úřadech, Zdravotních pojišťovnách či Správě sociálního zabezpečení. Jsme pojištění na částku 500 000 Kč.

ZAPE SERVIS, s.r.o.

Nabízíme kompletní prodej techniky pro práce ve výškách. Zajišťujeme i servis techniky pro práci ve výškách. Poskytujeme školení uživatelů a roční periodické prohlídky.