• Detail firmy

Tomáš Harašin

Základní popis

Průmyslové hadice spirálové PUR, PVC, kovové, hadice ze speciálních chemicky a teplotně odolných materiálů. Výroba a prodej.

Adresa

Pramenní 663/7
742 35 Odry

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03406865
DIČ:  CZ9002205839

Výrobky, činnosti

Průmyslové hadice PUR

Hadice PUR nabízíme ve spoustě variantách a to: PUR MB - pro dřevozpracující průmysl PUR SP - certifikované pro styk s potravinami PUR AG - odolné proti mikrobům a hydrolýze PUR AS/EL - hadice antistatické/vodivé PUR TM - teplotně odolné

Kontaktní údaje

Mobil: +420 736 439 436
E-mail: info@hadice-prumyslove.cz
WWW: www.hadice-prumyslove.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Harašin - Majitel

Mobil: +420 736 439 436
E-mail: info@hadice-prumyslove.cz
Další firmy v oboru

MIKESKA JIŘÍ

Naše společnost již od roku 1998 zajišťuje pořez a prodej dřevin. Prodáváme kulatinu, stavební řezivo, prkna, fošny, latě, trámy, hoblované řezivo apod. Řezivo Vám dodáme přesně na míru dle Vašich požadavků. Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme s výběrem vhodného materiálu např. pro altány, pergoly, prolézačky či jiné dřevostavby.

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Prodáváme suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Působnost: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát, Valašské Meziříčí, Rožnov p.R., Frýdek Místek, Hranice.