• Detail firmy

Tomáš Gregor

Základní popis

Provádíme domovní rozvody, bytová jádra, výměny zařizovacích předmětů, rozvody vody před montáží kuchyňských sestav. Zapojujeme myčky, pračky.

Adresa

Evropská 677/150
160 00 Praha 6 - Vokovice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12620351
  • Služby

Výrobky, činnosti

Instalaterské práce

Provádíme domovní rozvody, bytová jádra, výměny zařizovacích předmětů, rozvody vody před montáží kuchyňských sestav. Zapojujeme myčky, pračky, provádíme montáž drtičů a kalových čerpadel. Topenářství a výměny radiátorů. Poskytujeme havarijní servis.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 309 256
E-mail: gregmcg@seznam.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Gregor - Majitel

Další firmy v oboru

MAPOL s.r.o.

Zajišťujeme prodej klapek, kulových kohoutů, šoupátek, membránových ventilů, zpětných klapek, speciálních armatur, ovládání, kovaných armatur, solenoidových ventilů a dalšího zboží.

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.