• Detail firmy

TOMÁŠ GOLÁŇ, daňová kancelář s.r.o.

Základní popis

Společnost TOMÁŠ GOLÁŇ, daňová kancelář, nabízí již 19 let s garancí daňového poradce profesionální komplexní služby nejen v oblasti daňového poradenství. Také nabízí personální, softwarové, účetní, právní poradenství i audit nebo pořádání seminářů.

Adresa

Smetanova 973
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26879441
DIČ:  CZ26879441
Rok založení:  2006
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- daňové poradenství, personální a účetní poradenství a další ekonomické a účetní služby jako je např. provádění auditů či právní poradenství.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 411 051
Telefon: +420 577 018 888
Mobil: +420 602 722 159
E-mail: golan@golan.cz
WWW: www.golan.cz

Kontaktní osoba

Jana Goláňová - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Radovan Kojecký

Věnujeme se vedení účetnictví, zpracování mezd a daní pro malé a střední podniky, a to včetně poradenství ve všech zmíněných oborech. Zaměřujeme se na lokality Holešov, Zlín, Kroměříž a okolí.

Control GAS, spol. s r.o.

Provádíme provozní a výchozí revize plynových i tlakových zařízení, rodinných a činžovních domů, kotelen, průmyslových pecí či plynovod. Zajišťujeme školení obsluhy kotelen, školení obsluhy tlakových zařízení, školení obsluhy kotlů (i tuhá paliva).

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.