• Detail firmy

Tomáš Gála

Základní popis

Zaměřuji se na zemní a výkopové práce. Provádím pokládky kabelů, práce ve vodních tocích a čištění rybníků. Nabízím také výstavby inženýrských sítí

Adresa

Medový Újezd 131
337 01 Medový Újezd

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61156957

Výrobky, činnosti

Zemní práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 725 036
Mobil: +420 603 230 947
E-mail: togamed@seznam.cz
WWW: www.togamed.webnode.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Gála - Majitel

Další firmy v oboru

BOKR s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních staveb a jejich dokončování. Provádíme stavby parkovišť a chodníků, odstavných a nakládacích ploch, centrálních parků a překladišť, cyklistických stezek a pěších zón, opěrných zdí, odvodňovacích prvků v komunikacích či výstavbu zpevněných ploch ze zámkových a žulových dlažeb.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

ELEKTROPAUM s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na elektroinstalace, a to jak bytové, tak i průmyslové. Realizujeme přípojky VN, NN, instalace hromosvodů, nabízíme revize. Provádíme zemní a výškové práce, zajistíme rovněž pronájem plošiny.