• Detail firmy

Tomáš Frelich

Základní popis

Kompletní výroba DVD a Blu-Ray disků včetně návrhu grafiky, 2D a 3D animace, zpracování zvuku, střihu, nasazení titulků a lisování, produkční servis, filmová postprodukce, poradenská činnost, tvorba TV spotů, grafické práce. Bohaté reference.

Adresa

Lípová 2729
438 01 Žatec

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69909032

Výrobky, činnosti

Kompletní výroba DVD a Blu-Ray disků

Kontaktní údaje

E-mail: teefateef@gmail.com

Kontaktní osoba

Tomáš Frelich - Majitel

Mobil: +420 724 431 414
E-mail: teefateef@gmail.com
Další firmy v oboru

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

Michal Duda

Fotím portréty, figurální, módní, reklamní a reportážní fotografie. Nabízím fotografování společenských akcí a kalendářů, tvorbu reportáží i produktových fotografií. Vlastním fotografický ateliér v Borovanech. Zaměřuji se zejména na okr. České Budějovice a okolí.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.