• Detail firmy

Tomáš Fiedler- Byrope

Základní popis

Provádíme výstavby, opravy a rekonstrukce všech typů střech. Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, opravy a výstavby komínů, izolace plochých střech. Dále nabízíme zednické práce, opravy, zateplení a nátěry fasád, výškové práce.

Adresa

Na Kopci 4194/13
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72352477
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádíme výstavby

opravy a rekonstrukce všech typů střech.Nabízíme klempířské,pokrývačské a tesařské práce,opravy a výstavby komínů,izolace plochých střech.

Kontaktní údaje

E-mail: byrope@byrope.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Fiedler - Majitel

Mobil: 604 164 110
E-mail: byrope@byrope.cz
WWW: www.byrope.cz
Další firmy v oboru

ZEDNICTVÍ Šemík

Nabízíme, mimo jiné, výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce RD a bytů. Realizujeme pokládku zámkové a kamenné dlažby, sádrokartony, obklady, zateplení fasád - "Zelená úsporám". Dále provádíme zemní práce.

KROVYS s.r.o.

Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské práce. Zaměřujeme se na zhotovení krovů, montáž střešních oken včetně doplňků, instalaci hromosvodů a další. Zabýváme se výrobou altánů, pergol, posezení, dřevených plotů a dalších dřevěných konstrukcí. Nabízíme také autodopravu automobilem s hydraulickou rukou.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.