• Detail firmy

Tomáš Fabián

Základní popis

Výměna autoskel u všech druhů vozidel (osobní, nákladní, autobusy). Možná výměna u klienta. Zajištění tónování či autofolii. Doplňkové nadstandardní služby. Zajištění náhradního vozidla.

Adresa

Politických vězňů 1233 / 40
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88862542
Rok založení:  2012
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výměna autoskel

Provádíme opravu a výměnu autoskel u vozidel všech značek,u nákladních vozidel a autobusů. Součástí jsou nadstandardní služby. NONSTOP pracovní doba.

Kontaktní údaje

E-mail: info@autoskloricany.cz
WWW: www.autoskloricany.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Fabián

Mobil: +420 601 329 550
E-mail: info@autosklo.cz

p. Lukáš

Mobil: +420 702 979 909
E-mail: lukas@autoskloricany.cz
Další firmy v oboru

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.

Radek Zerner

Specializujeme se na poskytování odborných služeb autoservisu a pneuservisu. Zajišťujeme opravy autoskel, klimatizací, ale i měření emisí.

PNEUSERVIS Eva

Poskytujeme výměnu, opravu, prodej a vyvážení pneumatik osobních i nákladních vozů. Prodáváme oleje, maziva, Mogul, Paramo a Castrol. Zkušenosti v oboru od roku 1997! Naše výhody: nejlepší cena a časová flexibilita.