• Detail firmy

Tomáš Dotzauer

Základní popis

Potřebujete se prezentovat na internetu?Tvorba webových stránek od jejich návrhu až po jejich realizaci.Návrh loga a maskota, propagačních materiálů. uživatelského rozhraní a ikon aplikací.Nebo chcete Vaše PSD předělat do html5 a css3? Žádný problém.

Adresa

Blato 100
530 02 Blato

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01358847

Výrobky, činnosti

Webdesign - Pardubice

Tvorba webových stránek od jejich návrhu až po jejich realizaci. Návrh loga a maskota, propagačních materiálů, uživatelského rozhraní a ikon aplikací.

Kontaktní údaje

E-mail: DotzauerT@gmail.com
WWW: www.webdesign-pardubice.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Dotzauer - Majitel

Mobil: +420 775 916 198
E-mail: DotzauerT@gmail.com
Další firmy v oboru

Profi-Seo s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti tvorby prezentací a elektronických obchodů, disponujeme dlouholetými zkušenostmi. Připravíme pro Vás webovou prezentaci, která bude oporou Vašemu podnikání a pomůže Vám zvýšit zisk či získat nové zákazníky. Neváhejte se na nás obrátit. Naši specialisté jsou tu pro Vás, aby Vás bylo opravdu vidět.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

Ing. Jan Vydržel

Zabýváme se správou sítí a databází. Poskytujeme poradenství v oblasti informačních technologií. Nabízíme hostingové a související činnosti, tvorbu e-shopů, zpracování dat.