• Detail firmy

Tomáš Došek

Základní popis

Společnost se specializuje na prodej sušeného masa a mořských plodů či ryb. Vše jsou prakticky bez tuku, nízkokalorické, navíc obsahují řadu vitamínů, minerálů a nenasycených Omega-3 mastných kyselin. Tyto delikatesy můžete, stejně jako sušené maso Beef Jerky, využít jako lahůdky při chvílích relaxace či odvykání kouření.

Adresa

Mohelno 405
675 75 Mohelno

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  0088377415
Rok založení:  2012
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej sušeného masa a mořských plodů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@susenepochoutky.cz
WWW: susenepochoutky.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Došek - Majitel

Mobil: +420 721 546 144
Další firmy v oboru

Zdeněk Vojtěchovský

Zajišťujeme prodej chlazených krůt, krocanů a selských kuřat. Ceny a popisy produktů naleznete na našich webových stránkách. Objednávky lze realizovat on-line. Dále provádíme likvidace odpadů a zabýváme se rovněž přepravou sypkých materiálů.

Bašta a spol., s.r.o.

Provozujeme restauraci Bašta a zabýváme se výrobou vlastního piva. Pochutnat si můžete na různě připravené pečené kachně, zapít jídlo výborným pivem nebo si prohlédnout pivovar. Jako dezert nabízíme domácí italskou zmrzlinu bez přidaných chemických látek, kterou dodáváme do kaváren, hotelů, cukráren i restaurací.

PROAGRO Nymburk a.s.

Společnost se zabývá chovem zvířat. Provozuje farmy pro chov prasat a drůbeže ve čtyřech krajích: Středočeském, Ústeckém, Královéhradeckém a Zlínském. Společnost má více než třicetiletou tradici a její vznik se váže s myšlenkou koncentrace a specializace živočišné výroby. Nabízí chovatelství a kompletní potřeby pro chov. Navštivte naše webové stránky kde naleznete všechny chovatelské farmy.