• Detail firmy

Tomáš Divina

Základní popis

Nabízíme komplexní služby v oblasti webdesignu, grafiky a vývoje softwaru.

Adresa

Hlavní 46
756 63 Krhová

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87650533

Výrobky, činnosti

Webdesign

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 190 357
E-mail: info@vmsoft.cz
WWW: www.vmsoft.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Divina - Majitel

Další firmy v oboru

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

Jindřich Žemlička

Poskytujeme služby v oblasti marketingu. Navrhujeme a tvoříme internetové prezentace, dále pak reklamní kampaně včetně zajištění jejich správy, zabýváme se SEO optimalizací pro vyhledávače, PPC reklamními kampaněmi apod. Technická podpora je samozřejmostí. Máme rovněž bohaté zkušenosti s produktovou fotografií. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

FORTV s.r.o.

Zabýváme se tvorbou webových prezentací a video spotů pro firemní, nebo osobní účely. Nabízíme video, webové nebo grafické služby. Vymyslíme a natočíme promo video pro prezentaci Vaší firmy na internetu nebo soukromé účely. Vytvoříme pro Vás webové stránky, firemní identitu, loga a další.