• Detail firmy

Tomáš Daňha

Základní popis

Nabídka ofsetového tisku katalogů, brožur, letáků, obalů a všech druhů tiskovin. Provádění grafického zpracování a předtiskové přípravy.

Adresa

náměstí Jiřího z Lobkovic 2311/16
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48638871

Výrobky, činnosti

Ofsetový tisk

Kontaktní údaje

Telefon: +420 234 221 236
E-mail: info@pressterminal.cz
WWW: www.pressterminal.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Daňha - Majitel

Mobil: +420 774 734 664

- Sopko

Mobil: +420 774 466 995
Další firmy v oboru

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

Knihařství L & Z Praha

Zabýváme se knižními vazbami - tisk, kroužková vazba a termovazba, diplomové práce, bakalářské práce, oprava knih do knihoven a další.