• Detail firmy

Tomáš Danda

Základní popis

Provádíme návrhy interiérů a jejich realizace. Realizujeme obchodní jednotky, kanceláře, restaurace i byty. Zajišťujeme všechny druhy řemesel.

Adresa

Pod Nádražím 120
273 74 Klobuky

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88642321

Výrobky, činnosti

návrhy interiérů a jejich realizace

Kontaktní údaje

E-mail: dandys47@seznam.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Danda - Majitel

Mobil: +420 607 927 180
Další firmy v oboru

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

Miloslav Pešan

Podlahářské práce Mělník. Specializuji se na pokládku dřevěných i plovoucích podlah, PVC, vinylu, marmolea a zátěžových koberců. Podlahářské práce provádím komplexně, od úpravy podkladu, až po položení nové podlahy, zajišťuji rovněž renovace podlah. S výběrem podlahy Vám rád poradím. Neváhejte mě kontaktovat!

Družstvo truhlářů v Praze - Karlíně

Specializujeme se na truhlářskou zakázkovou výrobu. Zhotovujeme kuchyně na zakázku, vestavěné skříně, nábytek na zakázku, dřevěná schodiště, klasické i atypické vchodové a interiérové dveře, zahradní dřevostavby, kancelářský nábytek, nábytek pro hotely a prodejny, výroba zábradlí a mnoho dalšího.