• Detail firmy

Tomáš Citerbart

Základní popis

Firma se zabývá kompletní dodávkou deskových a vibračních dopravníků. Dále se zabývá strojním zámečnictvím a kovovýrobou

Adresa

Hlubyně 2
262 72 Březnice

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01785222
  • Služby

Výrobky, činnosti

výroba dopravníků

Vibrační lineární dopravníky.Vibrační kruhové zásobníky.Vibracní předzásobníky.Podávací stanice.

Kontaktní osoba

Tomáš Citerbart - Majitel

Mobil: +420 603 960 594
E-mail: info@deskovedopravniky.cz
WWW: www.deskovedopravniky.cz
Další firmy v oboru

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

OCELOT Pfingstner Milan

Obráběním kovů se zabýváme již více než 20 let. Jsme česká firma, sídlící nedaleko Prahy. Veškerá kovovýroba probíhá individuálně dle přání a požadavků našich zákazníků. Vyrábíme především CNC technologií. Převážnou část naší produkce dodáváme do zemí EU. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.