• Detail firmy

Tomáš Bláha

Základní popis

Bez demontáže odstraníme veškeré druhy usazenin z vodních, topných a technologických soustav,obnovíme jejich provozuschopnost a prodloužíme životnost.

Adresa

Hostovlice 113
285 62 Hostovlice

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75318750

Výrobky, činnosti

Chemické čištění topení

Nejdostupnější a nejlevnější způsob pro získání optimálně fungující topné soustavy.

Kontaktní údaje

E-mail: info@elektricka.cz
WWW: www.elektricka.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Bláha - Majitel

Mobil: +420 777 807 124
E-mail: info@elektricka.cz

Pobočky

Finex Technology s.r.o.
U libeňského pivovaru 2430/8
180 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

STŘECHY NOLL

Činnost naší společnosti je zaměřena na pokrývačské a klempířské práce. Specializujeme se na realizace plechových střech a rekonstrukce střech. Zajišťujeme ekologickou likvidaci eternitu a azbestu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat!

T.O.P. UMWELT, spol. s r.o.

Zajišťujeme provoz sběrného dvora. Specializujeme se na skladování a likvidaci nebezpečného odpadu. Nabízíme zpětný odběr elektrospotřebičů, bezpečnou skartaci dokumentů a poradenství v oblasti nakládání s odpady pro firmy i soukromé osoby.

EKOTERMEX a.s.

Specializujeme se na kompletní služby v oblasti spalování a likvidace odpadů. Disponujeme moderními spalovacími jednotkami pro spalování tekutých i tuhých odpadů. Rovněž u nás naleznete i zařízení pro odvod spalin do atmosféry. Zabezpečujeme odstraňování průmyslových odpadů, spalování průmyslových odpadů, likvidaci nebezpečného odpadu, ekologickou likvidaci skládek či likvidaci autovraků.