• Detail firmy

Tomáš Bílý

Základní popis

PRIMADESIGN - reklama, grafika, web, tisk. Reklamní a grafické studio zhotoví www stránky, provede SEO i SEM, vyrobí letáčky, vizitky, letáky, časopisy, noviny, vše graficky zpracuje a vytiskne. Reklamní produkty a signmaking - velkoplošný tisk.

Adresa

Vídeňská třída 2876/77
669 02 Bezkov

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72301627
DIČ:  CZ7805214736

Výrobky, činnosti

Tvorba webových stránek

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@primadesign.cz
WWW: www.primadesign.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Bílý - Majitel

Mobil: +420 732 630 106
Další firmy v oboru

ASYC, s.r.o.

Dodáváme systémy měření a regulace - monitorovací a řídící systémy, řídící stanice PLC, dispečerské systémy. Specializujeme se na zakázkový vývoj software, projekci elektro, měření a regulace. Zajišťujeme dodávku monitorovacích a řídících systémů. Jsme schopni realizovat i rekonstrukce řídících systémů. Zabezpečujeme servis a podporu pro systémy Linux.

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.

LESAK s.r.o. - Váhy a vážicí systémy

Specializujeme se na prodej, servis a výrobu vah, vážicích a pokladních systémů. Nabízíme obchodní a průmyslové váhy širokého spektra využití, standardních i atypických rozměrů a provedení. Lze vybírat z našeho e-shopu nebo vyrobíme váhu na zakázku dle specifických požadavků zákazníka.