• Detail firmy

Tomáš Beránek

Základní popis

Společnost poskytuje kompletní elektroinstalace bytových jednotek, rodinných domů, montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení.

Adresa

Chobyně 96
798 52 Šubířov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01700693
Rok založení:  2013
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- kompletní elektroinstalace bytových jednotek, rodinných domů, montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení.

Kontaktní údaje

E-mail: tomasberanek06@gmail.com

Kontaktní osoba

Tomáš Beránek - Majitel

Mobil: +420 777 173 661
Další firmy v oboru

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.