• Detail firmy

Tomáš Beneš

Základní popis

Provádíme zámečnické práce a zakázkovou kovovýrobu. Vyrábíme vrata křídlová i posuvná, ocelová schodiště a zábradlí, mříže, ocelové konstrukce a bytové doplňky, zahradní grily. Kromě výroby nabízíme svářečské práce, vrtání a zkružování profilů.

Adresa

Branišovská
143 00 Praha 4 - Točná

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43911871

Výrobky, činnosti

Provádíme zámečnické práce a zakázkovou kovovýrobu

Provádíme zámečnické práce a zakázkovou kovovýrobu. Vyrábíme vrata křídlová i posuvná, ocelová schodiště a zábradlí, mříže, ocelové konstrukce.

Kontaktní údaje

E-mail: to.b@seznam.cz
WWW: www.tob.webnode.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Beneš - Majitel

Mobil: 603 804 049
Další firmy v oboru

Alice Maděrová

Hlavní činností firmy je stavební zámečnictví. Kromě ocelových konstrukcí, výtahových šachet, mříží, schodišť a dalších stavebních prvků provádíme také zakázkové zámečnické práce na zakázku, svařujeme i dělíme materiály.

Luděk Vozka

Provozuji zámečnictví. Nabízím zakázkovou kovovýrobu, včetně atypické. Specializuji se na výrobu kovových mříží, zábradlí, plotů a dalších zámečnických produktů. Neváhejte mě kontaktovat se svými požadavky!

Petr Bocksteffel

Zajišťujeme nonstop pohotovost -zámečnictví, otevírání, montáže a opravy zámků (zabouchnuté dveře, zamčeno). Expresní opravy po vloupání, příjezd 15-30 min. Zámečnictví - bezpečností dveře, kování, trezory, výroba klíčů. Působíme v Praze a okolí.