• Detail firmy

Tomáš Baťcha

Základní popis

Restaurace restaurace - kapacita 30 míst + salónek 29 míst + sál 100 míst - zahrádka s možností grilování a uzení Rozvoz jídel

Adresa

Mrač 171
257 21 Mrač

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71301712

Výrobky, činnosti

Restaurace

Kontaktní údaje

E-mail: tbatcha@seznam.cz
WWW: www.restauracemrac.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Baťcha - Majitel

Mobil: +420 604 839 422

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CONTRADICTION s.r.o.

Náš zrekonstruovaný statek ve Starém Kolíně nabízí tradiční a příjemné prostory vhodné pro nejrůznější firemní a společenské akce, rodinné oslavy či svatby. Zajistíme pro Vás ubytování, veškeré vybavení, catering a samozřejmě také personál. V areálu našeho statku naleznete i jízdárnu s nabídkou projížděk po okolí či mini ZOO s možností pohlazení a krmení zvířátek. Pořádáme i výlety pro školy.

Jaroslav Blažek

Zabýváme se výrobou fotoobkladů na zakázku. Nanášíme jakékoliv obrázky či fotky na keramické obklady, sklo a plátno dle předlohy z fotografií dodaných zákazníkem nebo z naší galerie. Jedná se o novinku v úpravě interiérů. Obklady lze aplikovat do koupelen, chodeb, hal, bazénů, restaurací, kanceláří apod. Další naší činností je rozvoz hotových jídel po Kladně a okolí pro firmy i domácnosti.

Penzion v polích, s.r.o.

Provozujeme Penzion a restauraci v Číčovicích, nedaleko Prahy. Dům, ve kterém se penzion nachází je z 18. století a je citlivě zrestaurován. Součásti penzionu je i restaurace s venkovní terasou, bazén, dětský koutek a parkoviště. Na letiště je to od nás jen 5 minut. Těšíme se na Vaši návštěvu!