• Detail firmy

Tomáš Baťcha

Základní popis

Restaurace restaurace - kapacita 30 míst + salónek 29 míst + sál 100 míst - zahrádka s možností grilování a uzení Rozvoz jídel

Adresa

Mrač 171
257 21 Mrač

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71301712

Výrobky, činnosti

Restaurace

Kontaktní údaje

E-mail: tbatcha@seznam.cz
WWW: www.restauracemrac.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Baťcha - Majitel

Mobil: +420 604 839 422

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.

Hospoda u Beníšků

Provozujeme restauraci s možností ubytování v centru Mělníka. V příjemném prostřední naší hospůdky si můžete vybrat z bohaté nabídky jídel i nápojů. Ubytujeme Vás v zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Prostory restaurace jsou ideální k pořádání různých oslav či firemních akcí nebo zájezdů. Připojení k wi-fi je v celém objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Rozvoz obědů Kolín - J. Malý

Nabízíme služby v oblasti rozvozu jídel. Do jídel nepřidáváme žádná chemická dochucovadla ani glutamáty a používáme pouze kvalitní čerstvé suroviny. Jste-li rozhodnutí, že budete odebírat jídlo pravidelně, lze si ho objednat již týden dopředu. Ušetříme Vám čas i peníze.