• Detail firmy

Tomáš Bartůněk

Základní popis

Zajišťuji montáže, opravy a rekonstrukce rozvodů topení, vody, kanalizace, plynu a centrálních vysavačů.

Adresa

Svatý Mikuláš 160
284 01 Svatý Mikuláš

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64163075
  • Služby

Výrobky, činnosti

energetika

Kontaktní osoba

Tomáš Bartůněk - Majitel

Mobil: +420 607 645 084
E-mail: tomas.bartunek@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BOHUMÍR ZELENKA

Nabízíme prodej a montáž vzduchotechniky a klimatizací pro bytové i nebytové prostory. Provádíme montáž chladicích zařízení, potrubních rozvodů, klimatizačních jednotek, otopných těles, tepelné a hlukové izolace a mnoho dalšího. Dodáváme bazénové jednotky, vzduchotechniku na míru, vzduchotechnické elementy. Realizujeme revize klimatizačních zařízení.

Energy Control s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis vzduchotechniky a klimatizace pro bytové, nebytové a průmyslové prostory. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zajišťujeme veškeré servisní úkony - rekuperace na míru, měření a regulace, výměny vzduchových filtrů, servis plynových kotlů, revize požárních klapek, zaregulování vzduchotechniky, revize úniku chladiva apod.

AS-TECHNIK S.C. Andrzej Wolanin, Stanisław Gierczuk

Prodáváme a provádění ocelových konstrukcí, elektrických skříní, chlazení a průmyslových strojů. Vyznačují se spolehlivostí, a především profesionální poradenství. Celá řada je určena pro jednotlivé zákazníky a pro velké společnosti nebo rafinérií. Nabídka je přizpůsoben nejvyšším požadavkům. Chceme a byli jste spokojeni s našimi službami.