• Detail firmy

Tomáš Bartoň

Základní popis

Zemní práce malou zemní technikou mini bagr Komatsu PC05 Dempr Komatsu S10 sklopnej šíře stroju 100cm Dempr nostnost 1t .Práce s UNC 061 naklatka odvos Avie kontejner.Zemní práce vešpatně přístupnejch místech uskej prostorách .

Adresa

Náměstí 363
549 32 Velké Poříčí

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67472231

Výrobky, činnosti

Zemní práce

Kontaktní údaje

E-mail: r.bartonovi@seznam.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Bartoń - Majitel

Telefon: +420 603 573 461
E-mail: r.bartonovi@seznam.cz
Další firmy v oboru

KOMEX trade s.r.o.

Společnost zajišťuje vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravu. Specializujeme se na přepravu kontejnerů nákladními vozy. Rovněž provádíme přepravu dodávkovými vozidly. U nás možnost likvidace odpadu ze stavebních činností. Výkup kovového odpadů, barevných kovů. Ekologická likvidace autovraků, včetně odvozu zdarma. Prodej štěrku, kameniva, strusky a dalších. Více na našich www.

ELEKTROPAUM s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na elektroinstalace, a to jak bytové, tak i průmyslové. Realizujeme přípojky VN, NN, instalace hromosvodů, nabízíme revize. Provádíme zemní a výškové práce, zajistíme rovněž pronájem plošiny.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.