• Detail firmy

Tomáš Barták

Základní popis

Hlavním předmětem činnosti je dovoz, vývoj, výroba, prodej, poradenské služby a kalibrace měřicích přístrojů a ultrazvukových tloušťkoměrů.

Adresa

Hornická 1270/4
748 01 Hlučín

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02341875

Výrobky, činnosti

MicroGauge

Hlavním předmětem činnosti je dovoz, vývoj, výroba, prodej, poradenské služby a kalibrace měřicích přístrojů. Nabízíme měřidla jako mikrometry, posuvná měřítka, úhelníky, RUN – OUT měřící systémy, ultrazvukové tloušťkoměry, úhloměry, základní měrky..

Kontaktní údaje

E-mail: bartak.t@seznam.cz
WWW: www.microgauge.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Barták - Majitel

Mobil: +420 604 806 923
E-mail: bartak.t@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ASMAR, a.s.

Poskytujeme služby pro průmyslové podniky a kompletaci investičních celků. Zajišťujeme projektovou dokumentaci ve spolupráci s některou z partnerských organizací, dodávku a montáž, uvedení do provozu, odzkoušení a zaškolení a také následný servis.

PRESSHYDRAULIKA, s.r.o.

Naše firma vznikla v roce 1999. Od počátku se zabýváme vývojem a výrobou hydraulických lisů, hydraulických zařízení, elektronických ovládacích systémů a silových hydraulických prvků. Provádíme také modernizace a opravy starších hydraulických lisů. V našem katalogu najdete různé zvedací zařízení, nástroje a nářadí. Zajišťujeme programování řídících systémů strojů a výrobních linek.

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.