• Detail firmy

TOKAREX, spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme podlahy z litých anhydritových potěrů (pokládka anhydritu bez potřeby elektro přípojky), zateplování fasád kontaktním zateplovacím systémem ETICS, sádrové, stěrkové, klasické štukové strojní omítky včetně malířských a dekoračních prací.

Adresa

Čechyňská 419/14a
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28355962

Výrobky, činnosti

podlahy z litých anhydritových potěrů

zateplování fasád kontaktním zateplovacím systémem ETICS, sádrové, stěrkové, klasické štukové strojní omítky včetně malířských a dekoračních prací.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 230 301
E-mail: info@tokarex.cz
WWW: www.tokarex.cz

Kontaktní osoba

Karel Jasenčák - Jednatel

Mobil: +420 777 048 054

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Buriánek - klimatizace s.r.o.

Buriánek-klimatizace s.r.o. se specializuje na dodávky, montáže a servis vzduchotechniky i klimatizace. Dále dodáváme tepelné a protipožární izolace, vyrábíme vzduchotechnické potrubí a v naší prodejně můžete zakoupit veškeré komponenty pro vzduchotechniku a nerezové komínové systémy. Naši odborníci Vám rádi poradí a zhotoví technický návrh.

Büsscher & Hoffmann s.r.o.

Dodáváme hydroizolační asfaltové pásy z modifikovaného a oxidovaného asfaltu z výroby mateřského závodu v Rakousku. Nabízíme mPVC fólie pro hydroizolace střech a spodní stavby. Na trhu v České republice působíme již více než 20 let.

ESOX, spol. s r.o.

Specializujeme se na generální dodávky v oboru pozemní a průmyslové stavitelství. Hlavní prioritou firmy je co nejvyšší spokojenost zákazníka. Snažíme se, aby se naše práce stala referencí pro dalšího klienta a důvodem pro opakující se spolupráci. Jsme tým profesionálních a zkušených lidí ve svém oboru. Námi nabízené služby neustále modernizujeme a rozvíjíme.