• Detail firmy

Tojma s.r.o.

Základní popis

Dodávka a montáž v oboru voda, topení, plyn a kanalizace. Realizace zakázek v domech a bytech i v administrativních a průmyslových stavbách.

Adresa

Nad drahou 66/7
159 00 Praha 5 - Velká Chuchle

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25695894

Výrobky, činnosti

Montáž v oboru voda, topení, plyn a kanalizace.

Realizace zakázek v domech a bytech i v administrativních a průmyslových stavbách.

Kontaktní osoba

Robert Mařík - Jednatel

Telefon: 257 940 387
Mobil: 724 351 736
E-mail: info@tojma.cz
WWW: www.tojma.cz
Další firmy v oboru

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

Josef Bujas

Nabízíme rekonstrukce domů i bytů, výměny oken, bourání či instalatérské a klempířské práce. Provádíme zateplení, izolatérství a montáže sádrokartonů.

Milan Mašek - instalatérské potřeby, s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérských a topenářských potřeb. V naší nabídce nalezete nářadí, které rovněž půjčujeme, dále pak armatury, potrubí, tvarovky, sanitu a jiné zařizovací předměty. Zakoupené zboží Vám po domluvě přivezeme, v případě zájmu zprostředkujeme revizi či projekci. Poradenství při výběru materiálu je samozřejmostí.