• Detail firmy

TNS SERVIS s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a montujeme vysoce kvalitní výrobky pro přední společnosti z automobilového, elektronického, spotřebního a strojního průmyslu.

Adresa

K Teplinám 619
763 15 Slušovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13694715

Výrobky, činnosti

Držáky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 981 039
Mobil: +420 603 265 622
WWW: tnsservis.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Rašner - Jednatel

Ing. Jiří Klouda - Jednatel

Další firmy v oboru

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.

SILENTA PLUS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu nerezových strojních součástí, zámečnickou výrobu z nerezové oceli a další. Zpracujeme nerezové plechy na CNC lisu. Nabízíme CNC ochraňování nerez plechů, Al, Cu, CNC ohýbání nebo svařování metodou TIG. Prodáváme nerezový materiál a nerezový spojovací materiál. Přizpůsobíme se individuálním požadavkům a spolupracujeme i se strojírenskými společnostmi.

JAKOS KABINY, s.r.o.

Vyvíjíme a vyrábíme kabiny a bezpečnostní zábrany pro vysokozdvižné vozíky, stavební stroje a další manipulační techniku. Dodáváme celokovové i plastové kabiny, polokabiny, samostatné dveře, celé sety nebo jednotlivé díly pro dostavbu. Nabízíme kabiny s vytápěním, osvětlením, ostřikovači a stěrači a s dalším vybavením. Montáž probíhá u zákazníka nebo v naší provozovně.