• Detail firmy

TN Plus s.r.o.

Základní popis

Zajistíme manipulaci v místě vzniku, nakládku a přepravu, zneškodnění, resp.zhodnocení, dodávku potřebných nádob, kontejnerů a obalového materiálu, vyhotovíme potřebné doklady, zajistíme evidenci dle platné legislativy.

Adresa

Na valech č.p. 304
543 02 Hořejší Vrchlabí

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28780949

Výrobky, činnosti

Odpad

Kontaktní údaje

Telefon: +420 499 422 183
Mobil: +420 773 654 010
WWW: www.tnplus.eu

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Nun - Jednatel

Ing. Zdeněk Tomíček - Jednatel

Další firmy v oboru

EkoRop - Petr Janeček

Zabezpečujeme čištění a revize nádrží, jímek a lapolů. Jsme pověřenou osobou Ministerstva životního prostředí a pokrýváme celou oblast jižních Čech a Moravy.

HABLA CZ s.r.o.

Naše společnost se zabývá dekontaminaci zdravotnického odpadu. Dále zajišťujeme dodávky čistících, sanitačních a desinfekčních prostředků pro potravinářský průmysl a systémy pro přesné dávkování čistících prostředků. Provádíme sanitace potrubních systémů, sanitace a mazání pásových dopravníků v potravinářství, mytí lahví apod. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Uniwaste Eco, s.r.o.

Zajišťujeme odstranění odpadů, přepravu odpadů nebo ukládání stavebních odpadů. Specializujeme se na likvidaci nebezpečného odpadu a nabízíme možnost provedení analýzy odpadů nebo odebrání vzorků odpadů akreditovanou laboratoří. Zaměřujeme se na průmyslové odpady a všechny druhy odpadů vzniklé výrobní činností.