• Detail firmy

TMK GIPS, s.r.o.

Základní popis

Montáž sádrokartonového systému, kazetových podhledů, tepelné a akustické izolace. Provádění malířských a úklidových prací.

Adresa

Voskovcova 934/31
152 00 Praha 5 - Hlubočepy

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28496051

Výrobky, činnosti

Provádění malířských a úklidových prací.

Montáž sádrokartonového systému, kazetových podhledů, tepelné a akustické izolace.

Kontaktní osoba

Mykhaylo Kunychak - Jednatel

Mobil: 773 488 433
Mobil: 774 884 388
E-mail: info@tmkgips.cz
WWW: www.tmkgips.cz
Další firmy v oboru

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.