• Detail firmy

TM24 s.r.o.

Základní popis

Tvorba webových stránek - Naším hlavním cílem je udělat z vaší webové stránky efektivní nástroj pro úspěšný obchod.

Adresa

Pod pekárnami 245/10
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24192911

Výrobky, činnosti

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek. Naším hlavním cílem je udělat z vaší webové stránky efektivní nástroj pro úspěšný obchod. Chceme, aby každá firma, která nás oslovila, dostala nejkvalitnější servis a začala vydělávat z pomoci svého webu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 504 133
E-mail: mail@artop.bz
WWW: www.artop.bz

Kontaktní osoba

MARIA SEDOVA - Jednatel

Mobil: +420 775 238 354
Další firmy v oboru

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.