• Detail firmy

TM TRADE, spol. s r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá tvorbou informačních systémů a prodej hardwaru a softwaru.

Adresa

Na vrstevnici 2
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49688987
DIČ:  CZ49688987
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  10
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- počítačové sítě, správa počítačových sítí, spotřební materiály pro kancelářskou a výpočetní techniku, leasing výpočetní techniky, servis pro opravu počítačů a periferního vybavení, školení a vzdělávání v oblasti informačních technologií, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 920 617
Mobil: +420 777 321 994
E-mail: info@tmtrade.cz
E-mail: martin@tmtrade.cz
WWW: tmtrade.webnode.cz/

Kontaktní osoba

Martin Písecký - Jednatel

Další firmy v oboru

European Business School SE

Nabízíme kvalitní postgraduální studium MBA, BBA, MPA, DBA, LL.M. a McS. - studium mezinárodně uznávaných oborů. Spolupracujeme s předními odborníky z praxe i z akademického prostředí, kteří jsou špičkami ve svém oboru. Zajišťujeme i tématické semináře.

FM Institute, s.r.o.

Nabízíme rekvalifikační a jiné vzdělávací kurzy z oblasti Facility managementu a správy majetku. Kurzy pořádáme jako veřejné i na zakázku pro jednotlivce nebo firemní skupiny, jsme schopni upravit i některé kurzy dle požadavku a zaměření Vaší firmy. Odborným garantem vzdělávacích programů je IFMA CZ.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.