• Detail firmy

TM TRADE, spol. s r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá tvorbou informačních systémů a prodej hardwaru a softwaru.

Adresa

Na vrstevnici 2
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49688987
DIČ:  CZ49688987
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  10
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- počítačové sítě, správa počítačových sítí, spotřební materiály pro kancelářskou a výpočetní techniku, leasing výpočetní techniky, servis pro opravu počítačů a periferního vybavení, školení a vzdělávání v oblasti informačních technologií, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 920 617
Mobil: +420 777 321 994
E-mail: info@tmtrade.cz
E-mail: martin@tmtrade.cz
WWW: tmtrade.webnode.cz/

Kontaktní osoba

Martin Písecký - Jednatel

Další firmy v oboru

Qconex v.o.s.

Zaměřujeme se na služby v oblasti manažerského poradenství. Poskytujeme poradenství pro: zavedení systému jakosti, zavedení environmentálního systému řízení, zavedení systému řízení bezpečnostních rizik. Pořádáme školení a semináře.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.