• Detail firmy

TM Servis CZ, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se servisem výpočetní a kancelářské techniky. Nabízíme svozové služby, pozáruční servis, preventivní údržby a zapůjčení výpočetní techniky.

Adresa

Trocnovská 110/2
370 04 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26021501

Výrobky, činnosti

Vyýpočetní technika

Kontaktní údaje

E-mail: servis@tmservis.com
WWW: www.tmservis.com

Kontaktní osoba

Radek Kesl - Jednatel

Mobil: +420 777 160 432

David Liška - Jednatel

Mobil: +420 777 726 200
Další firmy v oboru

Vydavatelství Paprsek, s.r.o.

Věnujeme se výrobě reklamních předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, ordinační kartičky, novoročenky, pf-ka, pohlednice, přáníčka, omalovánky, poznámkové bloky, propisky, puzzle, pexesa, šňůrky na krk a mnoho dalšího. Navštivte náš e-shop a vyberte z široké nabídky produktů pro Vaši kancelář či domácnost. Koupí našich výrobků pomůžete udržet pracovní místa pro zdravotně postižené.

TEXPO-CZ s.r.o.

Působíme na trhu již více než 15 let. Mezi naše prioritní zaměření patří prodej spotřebního materiálu pro tisk a kancelář. Zaměřujeme se především na originální a kompatibilní náplně do tiskáren, tonery do kopírek, kancelářské potřeby a prezentační techniku, jako jsou např. tabule, flipcharty, promítací plátna, skartovačky nebo laminátory. Obchodujeme se zákazníky z celé ČR i SR.

Velkoobchod Vítovec s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní prodej kancelářských potřeb, obalového materiálu, drogerie, úklidových prostředků, pracovních ochranných pomůcek, výtvarných a školních potřeb.