• Detail firmy

TM COMPLEX s.r.o.

Základní popis

Nabízíme dřevěné podlahy - prodej, pokládka a montáž, broušení, renovace, výroba, import. Zajistíme pokládku plovoucích podlah, parket, palubek, prken, terasy. Dub, buk, thermo dub, borovice, modřín, americký ořech, teak, merbau, bambus, WPC.

Adresa

Lamačova 860/30
152 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24709841

Výrobky, činnosti

Nabízíme dřevěné podlahy.

prodej, pokládka a montáž, broušení, renovace, výroba, import. Zajistíme pokládku plovoucích podlah, parket, palubek, prken, terasy.

Kontaktní údaje

WWW: www.drevene-podlahy.org

Kontaktní osoba

Ing. Matěj Dvořáček - Jednatel

Mobil: +420 608 937 403
E-mail: dvoracek@drevene-podlahy.org

Tomáš Púček - Jednatel

Mobil: +420 733 724 207
E-mail: pucek@drevene-podlahy.org
Další firmy v oboru

Plancher s.r.o.

Specializací společnosti je pokládka podlahových krytin (vinyl, dřevo, lamino, PVC) a zakázková výroba nábytku. Posuvné dveře, interierové a vstupní dveře, půjčovna brusek.

DRUŽSTVO CEMENTÁŘŮ, družstvo

Zabýváme se výrobou a prodejem betonových dlaždic a zámkové dlažby, obrubníků, krajníků, žlaby, vegetačních prvků, kanalizačních šachet, zdicích a plotových tvárnic, ztraceného bednění, betonových cihel a mnoho dalšího.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.