• Detail firmy

TLAKOVÉ LITÍ KOVŮ s.r.o.

Základní popis

Naše výroba: výfukové těsnění, vyvažovací závaží, doplňky pro domácnost, kompresorová koncovka, hadicové pevnostní spojky, dárkové zboží, reklamní předměty, komponenty pro truhláře. Výroba forem dle dokumentace zákazníka aj.

Adresa

Horní Třešňovec 44
563 01 Albrechtice

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27512436
DIČ:  CZ27512436
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Odlitky - výroba forem

Vyrábíme odlitky ze zinkové slitiny vysokotlakým litím na stroji DYNAKAST pro průmysl (automobilní, elektrotechnický, strojní aj.) do hmotnosti 150g.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 230 192
Mobil: +420 777 230 190
E-mail: pavlinagrundova@seznam.cz
E-mail: grund@tlakoveliti.cz
WWW: www.tlk.cz

Kontaktní osoba

Yveta Grundová - Jednatel

Stanislav Grund

Pavlína Grundová

Další firmy v oboru

KOWEB s.r.o.

Nabízíme výrobu ocelových konstrukcí, výrobních a skladovacích hal, schodišť, částí zemědělských strojů, zásobníků sypkých hmot a lávek. Poskytujeme profesionální služby v oblasti zámečnické výroby. Provádíme řezání, ohýbání - řezání plazmou 1-25mm, řezání kyslíkem do 10mm, ohýbání ohraňovacím lisem 10mm; 3000mm, frézování, soustružení, skružování profilů.

MSYM s.r.o.

Specializujeme se na kovoobrábění a kovovýrobu. Nabízíme laserové pálení plechů, řezání laserem, vysekávání plechu, ohraňování plechů nebo svařování konstrukcí. Realizujeme soustružení, práci na CNC ohýbačce trubek, lisování plechu a další práce na CNC strojích. Zaměřujeme se na velkou sériovou výrobu, ale i kusové zakázky - vždy dle požadavku zákazníka.

RAKOVNICKÉ TVÁŘECÍ STROJE s.r.o.

Specializujeme se na výrobu tlakových licích strojů pro různé technologie odlévání odlitků z lehkých slitin, vstřikovací lisy, hydraulické prvky, agregáty a další. Zaměřujeme se na prodej nových strojů a generální opravy strojů. Nabízíme také komplexní služby spojené s realizací i následným užíváním našich produktů v provozu.