• Detail firmy

TKW, s.r.o.

Základní popis

Společnost zabývající se výstavbou a provozem televizních kabelových sítí v Brně a okolí. V současné době zajišťuje provoz kompaktní kabelové sítě, která dodává televizní a rozhlasový signál do několika stovek domácností.

Adresa

Štefáčkova 2384/7
628 00 Brno - Líšeň

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25519051
DIČ:  CZ25519051
Rok založení:  1998
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- dodávat vysokou kvalitu obrazu i zvuku přijímaných televizních a rozhlasových stanic, rozšiřovat nabídku o české a zahraniční programy, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 416 417
Fax: +420 544 214 081

Kontaktní osoba

Milan Weiss - Jednatel

Ing. Zdeněk Tihlařík - Jednatel

Marek Spáčal - Jednatel

Radek Tihlařík - Jednatel

Pavel Janek - Jednatel

Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

Cenová kalkulačka tarifů

Cenová kalkulačka telekomunikačních služeb KOREKTEL/KALK poskytuje bezplatné, objektivní a aktualizované on-line srovnání cen telekomunikačních služeb pro jednotlivce a domácnosti nebo drobné podnikatele či malé firmy z pohodlí domova. Cenová kalkulačka KOREKTEL/KALK má k dispozici celkově 4 cenové kalkulátory zaměřené na: mobilní a pevné volání/tarify a mobilní a pevný internet.