• Detail firmy

Tkáč Libor, Ing.

Základní popis

Nabídka inženýrských a projektových prací a dozoru ve stavebnictví. Poskytování služeb koordinátora BOZP. Překlady stavební dokumentace do němčiny.

Adresa

Nivy I 259
763 26 Pozlovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45465070
DIČ:  CZ5909291300

Výrobky, činnosti

Projekční a inženýrská činnost

Kontaktní údaje

WWW: www.libortkac.cz

Kontaktní osoba

Ing. Libor Tkáč - Majitel

Mobil: +420 607 791 411
E-mail: libortkac@avonet.cz
Další firmy v oboru

Blum-Novotest s.r.o.

Nabízíme laserové nebo dotekové sondy k měření a kontrole nástroje, měření obrobku a měřícího softwaru. Zajišťujeme kompletní technický servis včetně instalace a implementace do výroby. Dotykové sondy Blum jsou efektivním řešením ke zvýšení přesnosti a produktivity výrobního procesu.

Ing. Vlastimil Zatloukal

Poskytujeme především služby stavebního managementu, posouzení staveniště, studie proveditelnosti, kontrolu prací, cen a předání staveb. Projektujeme pozemní stavby, inženýrské sítě, dopravní a vodní stavby se vztahem ke krajinnému inženýrství.

G SERVIS CHRUDIM, spol. s r.o.

Specializujeme se na montáž, servis a údržbu vulkanizačních lisů a strojních zařízení. Zajišťujeme generální opravy, software pro řízení vulkanizačních lisů a rovněž stěhování strojů. Na vývoji nových vulkanizačních lisů spolupracujeme s tradičními českými výrobci. Naše společnost působí na trhu již od roku 1996, v současné době máme cca 50 zaměstnanců. Spokojený zákazník je naší prioritou.