• Detail firmy

TITO MX, s.r.o.

Základní popis

Provádíme zemní a výkopové práce strojově i ručně, dokončovací a přípravné práce pro stavby, obvodové hydroizolace zdiva, hydroizolace objektu, demoliční práce. Provozujeme i nákladní autodopravu auty Liaz a Tatra. Přeprava sypkých materiálů.

Adresa

Palackého 1212/10
350 02 Cheb

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26407604

Výrobky, činnosti

zemní a výkopové práce strojově i ručně

Kontaktní údaje

E-mail: info@titomx.cz
WWW: www.titomx.cz

Kontaktní osoba

Jan Dobeš - Jednatel

Mobil: 604 415 186
Další firmy v oboru

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

R. P. GEO s.r.o.

Naše společnost vznikla v roce 2010. Zajišťujeme služby v oblasti geologie, hydrogeologie, inženýrské geologie a ekologie. Provádíme vrtné práce, inženýrsko-geologické průzkumy, báňsko-technické posudky, stavby dopravní infrastruktury, sanace a opravy komunikace atd. Provozovnu máme v areálu bývalého Dolu Fučík 3 Ludvík v Ostravě Radvanicích. Disponujeme profesionálním technickým zařízením.

ZEDNICTVÍ Šemík

Nabízíme, mimo jiné, výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce RD a bytů. Realizujeme pokládku zámkové a kamenné dlažby, sádrokartony, obklady, zateplení fasád - "Zelená úsporám". Dále provádíme zemní práce.