• Detail firmy

TITO MX, s.r.o.

Základní popis

Provádíme zemní a výkopové práce strojově i ručně, dokončovací a přípravné práce pro stavby, obvodové hydroizolace zdiva, hydroizolace objektu, demoliční práce. Provozujeme i nákladní autodopravu auty Liaz a Tatra. Přeprava sypkých materiálů.

Adresa

Palackého 1212/10
350 02 Cheb

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26407604

Výrobky, činnosti

zemní a výkopové práce strojově i ručně

Kontaktní údaje

E-mail: info@titomx.cz
WWW: www.titomx.cz

Kontaktní osoba

Jan Dobeš - Jednatel

Mobil: 604 415 186
Další firmy v oboru

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.

LB GASTRO, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti cateringu, závodního stravování a další. Zajišťujeme ozvučení a osvětlování akcí, laserové show, servis a instalaci zvukových systémů, světel a světelných efektů. Organizujeme bankety, oslavy, rauty, firemní a soukromé akce. Postavíme Vám pódium a pronajmeme zahradní párty stan. Pronajímáme pracovní a stavební stroje.