• Detail firmy

Tiskárna KATOS s.r.o.

Základní popis

Nabízíme ofsetový i rotační tisk včetně knihařských prací a služby DTP studia. Zaměřujeme se na kalendáře, diáře, katalogy, brožury, ceníky, časopisy,

Adresa

Husitská 232/59
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25880195

Výrobky, činnosti

Tisk

Kontaktní údaje

E-mail: f.kalovsky@katos.cz,
WWW: www.katos.cz

Kontaktní osoba

FILIP KALOVSKÝ - Jednatel

Telefon: +420 581 290 013
Mobil: +420 736 632 401
Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

AMADEUS - Petr Kopecký

Profesionální a komplexní grafické služby. Specializujeme se na tvorbu loga a firemní identity. Tiskové grafické služby, tvorba log, jednotný styl, webdesign, tvorba webových stránek. Spolehlivost, profesionalita a kvalita. To jsou benefity, na kterých stavíme a které ani v dnešní době nejsou zcela samozřejmé.

atelier G design s.r.o.

Jsme designový ateliér, který realizuje reklamní grafiku a poskytuje grafické služby na zakázku dle přání zákazníka. Nabízíme vytvoření designu do architektury, světelných reklam, malonákladového i velkoplošného tisku, orientačních systémů, reklamních kampaní, veletrhů a výstav, designových prací v exteriéru i interiéru a výškové práce. Ukázku naleznete na našich webových stránkách.