• Detail firmy

TISKÁRNA GEMMAPRESS , spol. s r.o.

Základní popis

tisk, letáky, samolepky, magnetky, brožury, knihy, hlavičkové papíry, poštovní poukázky, plakáty, vizitky, ...

Adresa

Kubrova 27
252 16 Nučice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25081411
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Prospekty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 670 872
Mobil: +42 737 239 555
Mobil: +420 602 203 678
Fax: +420 311 670 872
E-mail: gemmapress@iol.cz
WWW: www.gemmapress.cz

Kontaktní osoba

PhDr. DUŠAN MRŇA - Jednatel

Další firmy v oboru

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.

POTISK VYLITA

Společnost Vylita byla založena v listopadu 1991 a jako jedna z prvních se stala poskytovatelem tampónového potisku reklamních předmětů, průmyslových a spotřebních výrobků. Jako jediní v republice vlastníme technologii předúpravy materiálu ožehem, toto zařízení je od firmy ARCOTEC. Touto technologií dokážeme potisknout i normálně nepotisknutelné materiály, například Polypropylén, Polyethylen aj.

ZEBRA s.r.o.

Vyrábíme samolepicí etikety, visačky, vstupenky a štítky bez tisku i s tiskem. Používáme velké množství různých vstupních materiálů od renomovaných dodavatelů Avery Dennison, UPM Raflatac, 3M a Arconvert, a tak se vždy podaří najít správný materiál pro konkrétní použití.