• Detail firmy

Tisk Pětka s.r.o.

Základní popis

Zajištění dotisku publikací, tisku manuálů a malých nákladů, personalisovaných tiskovin, školících materiálů a novoročenek.

Adresa

Horova 1631
252 63 Roztoky

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28444124
DIČ:  CZ 284 44 124
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Tiskoviny

nabízíme všechny potřebné tiskoviny ať už firemního či osobního charakteru se zaměřením na tisk: 1. Malé počty a rychlost 2. Personalizace

Kontaktní údaje

E-mail: info@agentura5.cz
WWW: www.agentura5.cz

Kontaktní osoba

Martin Maršo

Mobil: +420 602 252 386

Jan Cerha - Jednatel

Mobil: +420 602 252 274
E-mail: info@agentura5.cz
Další firmy v oboru

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.

LABEL s.r.o.

Specializujeme se na polygrafickou výrobu. Nabízíme profesionální ofsetový a digitální tisk. Zhotovujeme brožury, knihy, nástěnné a stolní kalendáře, letáky, plakáty, papírové krabičky a obaly, vizitky, karty a mnoho dalšího. Realizujeme kompletní knihařské zpracování, zhotovení tiskových desek či osvit tiskových desek CTP.

ZEBRA s.r.o.

Vyrábíme samolepicí etikety, visačky, vstupenky a štítky bez tisku i s tiskem. Používáme velké množství různých vstupních materiálů od renomovaných dodavatelů Avery Dennison, UPM Raflatac, 3M a Arconvert, a tak se vždy podaří najít správný materiál pro konkrétní použití.